„Žalias“ – reiškia naudingas

EKO (ЭКО) ženklu ženklinami gaminiai, kurių kūrimo ir gaminimo procese buvo kreipiama ypač daug dėmesio supančios aplinkos saugai. EKO – tai mūsų sąmoningas pasirinkimas ekologijos naudai.

Mūsų EKO-kolekcijoje jūs rasite drabužius, pagamintus iš organinės medvilnės, išaugintos be mineralinių trąšų ir cheminių pesticidų panaudojimo. Tokia technologija nedaro žalos nei supančiai aplinkai, nei žemės ūkio produktų gamintojams. Mūsų kompanijos flisinių rūbų gamybai naudojamas poliesteris gaminamas iš naudotų plastikinių butelių, o audiniai, iš kurių pagamintos mūsų viršutinės EKO-striukės, dalinai pagamintos iš utilizuotų žvejybos tinklų. Tokiu būdu, mes įnešam savo indėlį į ekologinės veiklos ciklą!

Jūs galite padėti išsaugoti supančią aplinką ne tik pirkdami gaminius su EKO ženklu, bet ir pasinaudoję sekančiais patarimais:

Saugokite

Saugokite savo drabužius ir jie tarnaus jums ilgiau. Jeigu turite tokią galimybę, adykite sužalotus drabužius ir neskalbkite jų dažniau, nei to reikia. Jeigu ant viršutinių drabužių atsirado dėmių, nėra būtinybės dėmių pašalinimui dėti ją į skalbimo mašiną, kartais užtenka paprasčiausio nuvalymo drėgnu audinio gabaliuku. Tai irgi padės sutaupyti energiją, vandenį ir skalbimo priemones. Klauskite Polarn O. Pyret parduotuvėse „atsarginių dalių“ drabužiams – kai kuriems gaminiams siūlomos pakeičiamos kelniakilpės, spaustukai ir audinių gabaliukai rūbų adymui.

Aprūpinkite antrinį panaudojimą

Mes norime, kad mūsų kompanijos pagamintus drabužius nešiotų ilgai, ir kad juos perduotų nuo vieno vaiko kitam. Jeigu tai priklausytų nuo mūsų, nei vienas Polarn O. Pyret gaminys nepakliūtų į sąvartyną. Štai kodėl visi mūsų gaminiai atitinka pačius aukščiausius kokybės standartus. Jeigu drabužiai jums daugiau nebereikalingi, padovanokite juos kitiems arba priduokite į dėvėtų rūbų parduotuves. Tai bus naudinga ir jums, ir supančiai aplinkai.

 

Susijusios prekės