Žaidimai lauke

Jūsų vaikai labai judrūs, bet jūsų butas perdaug mažas, kad jame galima būtų žaisti? Tada išeikite iš namų į lauką ir žaiskite šviežiame ore!  Judrūs žaidimai – labai naudingas užsiėmimas. Jie suteikia vaikams būtiną fizinį krūvį ir raudonus skruostus. Išbandykite save trijuose puikiuose žaidimuose šviežiame ore.

 

Bėk ir surask

 

Jums reikės: popieriaus, rašymo priemonės ir daug energijos

 

Kiekvienas žaidėjas pasiima po vieną ar kelis popieriaus lapelius ir parašo daikto pavadinimą. Sudėkite juos visus į vieną vietą arba į kokį nors didelį indą.

 

Pasiskirstykite į dvi komandas. Du žaidėjai – po vieną iš kiekvienos komandos – pasiima po popieriau lapelį ir bėga ieškoti lapelyje nurodyto daikto. Anksčiau sugrįžęs žaidėjas gaus tašką. Žaidimas tęsiasi iki to laiko, kol visi žaidėjai iš eilės suras lapeliuose nurodytus daiktus. Nugali komanda, kurios žaidėjai surinko daugiausiai taškų!

 

Gaudynės

 

Jums reikės: daug energijos

 

Gaudynės-dėmėjimas, tai žaidimas, kuriame gaudantysis persekioja kitus žaidėjus. Jeigu gaudantysis prisilies prie vieno iš žaidėjų, tai reikš, kad gaudantysis „sudėmėjo“ tą žaidėją ir žaidėjas tampa gaudančiuoju.

 

Yra ir kitas gaudynių variantas, kuris vadinasi „sustink vietoje“. Jeigu gaudantysis (‚burtininkas“) prisilietė prie vieno iš žaidėjų, laikoma, kad žaidėjas „užburtas“ ir turi sustingti vietoje išskėtęs kojas. „Užburtasis“ galės pradėti žaisti toliau, jeigu vienas iš bėgiojančių žaidėjų pralįs tarp jo kojų.

 

Gaudantįjį šiam žaidimui renka arba geranoriškai, arba pagal vaikų vardus abėcėlės tvarka.

 

Gaudynės – žaidimas be galo, jos pasibaigia tik tada, kai vaikai smarkiai pavargo ir negali daugiau žaisti.

 

 

„Raudonosios ir Baltosios rožės“ karas


 

Jums reikės:  „lobio“, kurį reikia paslėpti.

 

Pasiskirstykite į dvi komandas – „Raudonosios rožės“ ir „Baltosios rožės“.

 

Užduotis yra tokia, kad reikia surasti paslėptą lobį – pavyzdžiui, raudoną akmenėlį. Viena iš komandų, sakykim, „Baltosios Rožės“, pradeda žaidimą ir slepia savo lobį. Visi komandos nariai turi tiksliai žinoti, kur paslėptas lobis.

 

„Raudonosios rožės“ komanda turi laukti kokioje nors kitoje vietoje. Kai tik lobis bus paslėptas, „Raudonosios rožės“ komanda pradeda ieškoti. Lobio suradimui jie turi „paimti į nelaisvę“ vieną iš „Baltosios rožės“ komandos žaidėjų. Jeigu jus pagavo, Jūs turite pasakyti kur paslėptas lobis ir tada Jus paleis.

 

Kai „Raudonosios rožės“ komanda suranda „Baltosios rožės“ lobį, tada ateina laikas jiems slėpti lobį.

 

 

 

 

Lydinčiosios prekės:

 

Priklausomai nuo metų laiko, kada buvo paskelbtas šis straipsnis. Judriems žaidimams tinkantys drabužiai.

 

Džinsai

 

Marškiniai ilgomis rankovėmis

 

Vėjo neperpučiama striukė

 

Viršutinė striukė

 

Kepurė/pirštinės