SHELL JACKET

Click to close zoom
SHELL JACKET
Norint padidinti spausk į nuotrauką

SHELL JACKET

94,90 €
Not in web stock

(327.41 Ltl)

Saving to favourites... Removing from favourites... Something went wrong Saved to your favourites Removed from your favourites Prieš pasirinkimo išsaugojimą Jums reikia įeiti į savo profilį

SKU: 60273181

Neperpučiama ir drėgmei atspari viršutinė striukė su pamušalu iš perforuoto audinio. Pagaminta iš tvirtos medžiagos. Unikalus sprendimas, leidžiantis šią striukę prijungti prie kito gaminio, pavyzdžiui, prie striukės iš fliso, turimų vidinėje pusėje spaustukų pagalba. Gaminys yra atsparus drėgmei klijais apdorotų siūlių dėka. Nuimamas gobtuvas. Minkštas flisas vidinėje kalnieriaus pusėje. Užtrauktukas viršutinėje dalyje uždengtas medžiaga, kad apsaugoti smakrą nuo nutrynimo. Dvigubas atvartas, esantis vidinėje užtrauktuko pusėje, užtikrina papildomą apsaugą nuo šalčio. Iš priekio ir iš nugaros yra atšvaitai su 360 laipsnių matomumu. Rankogaliai reguliuojami pagal dydį esamų lipukų dėka. Striukė reguliuojama pagal apačią. Rankovės alkūnių srityje iškirptos specialiu būdu, kas užtikrina didesnį judrumą. Gaminys turi vieną kišenė ant krūtinės su užsegimu-užtrauktuku. Sluoksnis 3 – išorinis sluoksnis išsaugo šilumą ir atlaiko bet kokį orą.

Medžiaga: Pagrindinis audinys: 100% poliamidas Pamušalas: 100% poliesteris Pamušalas ant rankovių: 100% poliamidas

DAUGIAU

Nuplaukite ir priežiūros instrukcijos

  • Negalima balinti
  • Chemiškai valyti negalima
  • Lėtai sukite centrifugoje
  • Ne lyginti
  • skalbimas šiltame vandenyje esant 40 °C
  • Negalima balinti
  • Chemiškai valyti negalima
  • Lėtai sukite centrifugoje
  • Ne lyginti
  • skalbimas šiltame vandenyje esant 40 °C

Follow the instructions on the care label for recommended wash temperature. For coloured articles, we recommend a detergent that does not contain any bleach or brightening agents.

Pristatymas ir grąžinimas

Iš “Polarn O. Pyret” internetinės parduotuvės prekės pristatomos į Estiją, Latviją ir Lietuvą.  

Prekės pristatomos pirkėjui naudojantis įmonės “Omniva” paslaugomis:

Pristatymas nurodytu adresu per kurjerių tarnybą
Iš “Omniva” paštomatų


Omniva paštomatų vietos:

Lietuvoje:
Pristatymas nurodytu adresu su kurjeriu:  € 10.90
“Omniva” pašto automatą: € 6.90

Užsakant prekių daugiau nei už  € 100 užsakymas pristatomas nemokamai.

Užsakymai vykdomi ir išsiunčiami tą pačią arba sekančią darbo dieną. Užsakymo pristatymo laikas priklauso nuo pašto tarnybos.

Orientaciniai prekių pristatymo terminai yra:
Lietuvoje: 1-3 darbo dienos

KAIP VYKSTAS ATSISKAITYMAS UŽ PREKES?

Pirkėjas atsiskaitydamas už prekes turi galimybę  pasirinkti Visa arba MasterCard debetinę arba kreditinę kortelę, atitinkamai pasirinkti bankų nuorodas (Swedbank, SEB, Nordea, Danske Bank, Krediidipank, LHV).  

Apmokėjimas vykta ne “Polarn O. Pyret” internetinėje  parduotuvėje,  bet išorinėje -  saugioje aplinkoje.  Apmokėjimui tarpininkauja įmonė “Maksekeskus AS” (“Mokėjimų centras”)
“Polarn O. Pyret” internetinė parduotuvė neturi jokio priėjimo prie Pirkėjo banko arba mokėjimo kortelės duomenų.

KAIP GRĄŽINTI PREKĘ?

Pirkėjas turi teisę per 14 kalendorinių dienų po prekės gavimo prekę grąžinti.
NB!  Dėl higienos normų grąžinti negalima apatinio trikotažo ir maudymosi rūbų. 

Grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Atgal  priimama tik nenaudota prekė, su visomis prekei priklausančiomis etiketėmis ir originaliame įpakavime.
Už  grąžinamos prekės atsiuntimą ir gavimą įmonė “Polarno Estonia OÜ” atsakyti negali, todėl pageidautina yra rinktis registruoto pašto paslaugą. Išsaugokite siuntimą paštu patvirtinančius dokumentus. 

SMS siuntos pranešime arba elektroniniame laiške paprastai nurodomas grąžinimo kodas. Jį žinodami galite grąžinti siuntą į paštomatą. Siuntą galite grąžinti į paštomatą nepriklausomai nuo to, kokiu būdu gavote siuntą – paštomate ar per kurjerį. Išsaugokite ant grąžinamos siuntos pirmutinį siuntos lipduką. Jeigu Jūs grąžinate siuntą į paštomatą, jis išduos naują siuntos lipduką. Užklijuokite jį ant siuntos.

KAIP GRĄŽINTI NEKOKYBIŠKĄ PREKĘ? 

Jeigu gauta prekė pasirodo esanti nekokybiška arba brokuota, grąžinkite ją nedelsiant.
Pasitvirtinus, kad prekė yra nekokybiška arba brokuota už ją ir už prekės transportavimą sumokėti pinigai bus sugrąžinti.

JEIGU GAUTA NE TA PREKĖ?

Jeigu įvykus klaidai,  Jums išsiųsta buvo ne ta prekė arba netinkamo dydžio prekė, prekę grąžinkite nedelsiant.  Ne tos prekės arba ne to dydžio prekės išsiuntimo atveju, Jums bus sugrąžinti už prekę ir jos transportavimą sumokėti pinigai. Pinigai sugrąžinami nedelsiant ir ne vėliau nei 30 dienų bėgyje. 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Grąžinami yra už prekę sumokėti pinigai, transportavimo bei pašto išlaidos nėra grąžinamos. Pinigai yra pervedami į tą pačią banko sąskaitą iš kurios buvo apmokėta už prekę. Pinigai sugrąžinami nedelsiant ir ne vėliau nei 30 dienų bėgyje.