Kaip tinkamai „sluoksniuotai apsirengti“

Drabužių sluoksniavimo koncepcija  kartu yra ir paprasta, ir geniali. Jeigu jūs rengsite vaiką pagal sluoksniuotą koncepciją, jis nesušals ir nesušlaps. Tokiu būdu, šildymo efektas gaunamas ne pačių drabužių dėka, o oro sluoksniu, atskiriančiu drabužių sluoksnius.

Išsaugo šilumą, pašalina drėgmę, saugo nuo lietaus ir sniego!

Pirmas sluoksnis:  Apatinis sluoksnis, drėgmės pašalinimas

Kai vaikas žaidžia lauke esant šaltam orui, jo organizmas išskiria šilumą ir drėgmę, kurias  nuo odos paviršiaus reikia pašalinti. Štai kodėl vaiko kūnas turi būti apsaugotas apatiniu drabužių sluoksniu iš vilnos, kilpelinės (frotinės) vilnos arba iš fliso, kurio funkcijas sudaro šilumos išsaugojimas ir drėgmės pašalinimas.

Apatinis sluoksnis iš medvilninių audinių yra optimalus variantas esant daugmaž  šiltam orui ir nedideliam aktyvumo lygiui ir prakaitavimui.

 

Antras sluoksnis: Vidurinis sluoksnis – šilumos izoliavimas

Vidurinis drabužių sluoksnis padeda išsaugoti šilumą, sulaikydamas oro sluoksnį prie kūno. Drabužiai iš fliso, vilnos ar kilpelinės vilnos – štai geras drabužių pavyzdys viduriniam sluoksniui. Jeigu drabužiai „nekvėpuoja“, kūnas greitai atšąla ir sudrėksta.

Vidurinio sluoksnio storis priklauso nuo aktyvumo lygio, temperatūros ir vėjo stiprumo. Viduriniam drabužių sluoksniui galima panaudoti įvairius drabužius, kuriuos esant būtinybei galima nurengti.

 

Trečias sluoksnis: Išorinis sluoksnis -  saugo nuo drėgmės ir vėjo, išsaugo šilumą, leidžia garams išeiti į paviršių.

Viršutinis sluoksnis saugo nuo vėjo, lietaus ir sniego. Kitaip tariant, esant blogam orui, jis padeda kūnui likti šiltam ir sausam.

 

Mūsų kompanijos gaminami viršutiniai drabužiai išlaiko bet kokius įmanomus, net pačius didžiausius išbandymus. Juose yra apatinis apsauginis sluoksnis, kuris suteikia apsaugą nuo vėjo, pašalina garus ir neleidžia drėgmei patekti į vidų. Viršutinių drabužių be pamušalo rankovių alkūnių ir kelnių kelių sulenkimo vietos sukirptos specialiu būdu, suteikiančiu rankoms ir kojoms didesnę judesių laisvę. Praklijuotos siūlės nepraleidžia drėgmės. Visi mūsų kompanijos gaminami viršutiniai drabužiai yra su atšvaitais 3M, kurie yra matomi 360 laipsnių.