Prekės pirkėjui yra pristatomos per “Omniva” kurjerį arba į “Omniva” pašto automatą.

Omniva” pašto automatų vietos.

Lietuvoje:
Pristatymas nurodytu adresu su kurjeriu:  € 10.90
“Omniva” pašto automatą: € 6.90

Užsakant prekių daugiau nei už  € 100 užsakymas pristatomas nemokamai.

Užsakymai vykdomi ir išsiunčiami tą pačią arba sekančią darbo dieną. Užsakymo pristatymo laikas priklauso nuo pašto tarnybos. Orientaciniai prekių pristatymo terminai yra:

Lietuvoje: 1-3 darbo dienų

KAIP GRĄŽINTI PREKĘ?

Pirkėjas turi teisę per 14 kalendorinių dienų po prekės gavimo prekę grąžinti.
Grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
Atgal  priimama tik nenaudota prekė, su visomis prekei priklausančiomis etiketėmis ir originaliame įpakavime.
Už  grąžinamos prekės atsiuntimą ir gavimą įmonė “Polarno Estonia OÜ” atsakyti negali, todėl pageidautina yra rinktis registruoto pašto paslaugą. Išsaugokite siuntimą paštu patvirtinančius dokumentus. 

SMS siuntos pranešime arba elektroniniame laiške paprastai nurodomas grąžinimo kodas. Jį žinodami galite grąžinti siuntą į paštomatą. Siuntą galite grąžinti į paštomatą nepriklausomai nuo to, kokiu būdu gavote siuntą – paštomate ar per kurjerį. Išsaugokite ant grąžinamos siuntos pirmutinį siuntos lipduką. Jeigu Jūs grąžinate siuntą į paštomatą, jis išduos naują siuntos lipduką. Užklijuokite jį ant siuntos. 

NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS 

Jeigu gauta prekė pasirodo esanti nekokybiška arba brokuota, grąžinkite ją nedelsiant.
Pasitvirtinus, kad prekė yra nekokybiška arba brokuota už ją ir už prekės transportavimą sumokėti pinigai bus sugrąžinti. 

JEIGU GAVOTE NE TĄ PREKĘ

Jeigu įvykus klaidai,  išsiųsta buvo ne ta prekė arba netinkamo dydžio prekė, prekę grąžinkite nedelsiant.  Ne tos prekės arba ne to dydžio prekės išsiuntimo atveju, jums bus sugrąžinti už prekę ir jos transportavimą sumokėti pinigai. Pinigai sugrąžinami nedelsiant ir ne vėliau nei 30 dienų bėgyje.   

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Grąžinami yra už prekę sumokėti pinigai, transportavimo bei pašto išlaidos nėra grąžinamos. Pinigai yra pervedami į tą pačią banko sąskaitą iš kurios buvo apmokėta už prekę. Pinigai sugrąžinami nedelsiant ir ne vėliau nei 30 dienų bėgyje.

faq

FAQ

Jūsų nuomonė ir idėjos PO.P – be galo svarbios! Turėdami klausimų ar įdomių idėjų būtinai su mumis susisiekite.  Galite mums skambinti darbo dienomis Pr.-P. 9.00 – 17.00, telefonu +372  6010104 (Anglų) arba tiesiog užpildykite kairėje pusėje esančią formą.

MŪSŲ PARDUOTUVĖS

Surasti parduotuvę