MŪSŲ FILOSOFIJA I Mūsų atsakomybė I MŪSŲ KOMPANIJOS ISTORIJA

Our philosophy - Polarn O. Pyret

MŪSŲ  FILOSOFIJA

Mes stengiamės gaminti geriausius pasaulyje vaikiškus drabužius.
Nuo to laiko, kai buvo pagaminti pirmi juostuoti marškinėliai mūsų koncepcija nepasikeitė: vaikams reikalingi drabužėliai, kuriuos apsirengus patogu žaisti. Drabužiai, kurie suteikia vaikams galimybę pasilikti vaikais.

Kompanija Polarn O. Pyret supranta tai kaip gražius drabužėlius vaikams, kurie daro gyvenimą patogesniu. Ištvermingus, ilgai nešiojamus drabužius, kurie pereina nuo vyresniojo vaiko jaunesniajam. Šiuolaikinė klasika, patinkantys rūbai, pačios ilgiausios pasaulyje juostelės. Mes siūlome vaikams pačius geriausius drabužėlius. Tokia Polarn O. Pyret filosofija, kuri nustato mūsų darbo stilių ir mūsų priimamus sprendimus. Jeigu spręsti pagal principą, pagal kurį vaikams turi tekti visa tai kas geriausia, savaime aiškiu ir suprantamu šio sprendimo vystymu yra atsakingas požiūris į ekologiją ir socialines problemas. Geriausias sprendimas vaikų atžvilgiu, kaip visada, tampa geriausiu ir suaugusiems.

Mes savo veiklą pradėjome 1976 metais Stokholme ir gana kukliai – nuo juostuoto megztuko ir ketinimo gaminti pačius geriausius vaikiškus drabužėlius. Dabartiniu metu mes turime apie 100 parduotuvių visoje Švedijos ir Europos teritorijoje. Paaiškėjo, kad ne tik Švedijos vaikai ir jų tėvai vertina mūsų kompanijos gaminių kokybę, dizainą ir praktiškumą.

 Dabar mes žengiame į naujas rinkas. Ir pasiimame su savimi siekį gaminti geriausius pasaulyje vaikiškus drabužius.

UNISEKSAS IR EKO
Polarn O. Pyret gamina drabužius vaikams. Mes esam įsitikinę, kad berniukams ir mergaitėms reikalingi praktiški, gerai gulintys drabužiai – tai labai paprasta, bet būtent tai daro mus unikaliais. Mes norime gaminti pačias geriausias pasaulyje viršutines striukes, palaidines, marškinėlius ir skrybėlaites. Fasoną ir spalvą galite rinktis jūs patys. Bet berniukams ir mergaitėms reikalingi gražūs, patvarūs ir universalūs drabužėliai. Taip mes suprantam uniseks stilių.

Gamybos tobulinimas tais tikslais, kad mažiau kenkti ekologijai, - labai natūralus siekis, būtent todėl drabužių linija iš organiškų medžiagų kiekvienais metais plečiama kuo labiau. Jeigu jūs norite įsigyti drabužius iš organiškų medžiagų, ieškokite EKO-ženko. Jis garantuoja tą, kad daiktas visu 100% pagamintas iš organiškos medvilnės.

SVARBIAUSIA – DETALĖS
Vaikiškus drabužius Polarn O. Pyret gamina jau daugiau kaip trisdešimt metų. Mes turėjome laiko sužinojimui, kas veikia, o kas – ne. Mes išbandėme ir ištestavome kiekvieną mūsų drabužių detalę, nuo marškinėlių iki viršutinių drabužių.

Kiekvienas drabužis sukurtas specialiai vaikams.  Kai kalbama apie kokybę, dizainą ar praktiškumą, kompromisų mes nepripažįstam.  Ir tai - yra svarbiausia.

DRABUŽĖLIAI PATIEMS MAŽIAUSIEMS
Pačiose mažiausiose pasaulyje puskojinėse yra kažkas ypatingo. Gal būt todėl, kad jas mauna ant pačių mažiausių pasaulyje kojyčių.

Patys mažiausi klientai – patys reikliausi. Jie griežtai tikrina mūsų žinias. Jeigu drabužiai netiks, jie iškarto pareikš apie tai.  Štai kodėl mūsų gamybos vaikiški drabužėliai tokie minkšti ir gražūs, štai kodėl jie taip lengvai skalbiami. Patikrinta tūkstančiais mini-kūrėjų.

MUMS PATINKA DRABUŽIŲ SLUOKSNIŲ KONCEPCIJA
Kada mano vaikas turi nešioti kepuraitę? Ar labai šilta šita striukė? Ar ištvers šios kelnės, jeigu vaikas norės pasivažinėti su jomis ant ledo?  Mūsų klientai užduoda daug gerų klausimų. O mums patinka atsakinėti į juos, nes apie vaikiškus drabužius ir orą mes galime kalbėti  be galo ilgai. Bet jeigu prireiktų mums į visus klausimus atsakyti labai trumpai, mes pasakytumėm štai ką: sluoksninė koncepcija. Geriausiai rengti vaiką sluoksniais.

Į supančios aplinkos temperatūrą kiekvienas vaikas reaguoja savaip. Vieni vaikai labai judrūs, o kiti – mažai judrūs. Ne taip paprasta išrinkti drabužius, kurie tiktų kaip lietingais,  taip ir šaltais orais.  Drabužių sluoksnių koncepcija leidžia besikeičiančiomis oro sąlygomis „apsišiltinti“ arba atvirkščiai – nusirengti kai-kuriuos drabužius. Šis principas veikia nežiūrint į vaiko aktyvumą.