SHOP BY SIZE & AGE

EINAMOSIOS KAMPANIJOS

Parodyti viską

ECO - Polarn O. Pyret

Polarn O. Pyret supranta tai kaip gražius drabužėlius vaikams, kurie daro gyvenimą patogesniu.

Apie Polarn o. Pyret

Prisijunkite prie PO.P+ pirkėjų klubo

Prisijunkite prie PO.P + pirkėjų klubo!

PO.P +

New arrivals - Polarn O. Pyret

EKO – tai mūsų sąmoningas pasirinkimas ekologijos naudai.

Mūsų EKO

Happy crowd wearing Polarn O. Pyret

NAUDINGI PATARIMAI

Vaikai žaidžia apsirengę mūsų drabužiais jau daugiau kaip 35 metus...

Čia jūs rasite rekomendacijas, naudingus patarimus ir informaciją apie drabužius, tinkančius nešiojimui esant bet kokiam orui ir žaidžiant bet kokius žaidimus. Apie drabužius, kurie padeda vaikams likti vaikais.

PO.P Styles

PO.P STILIUS

Ieškote įkvėpimo?

Nežinote, kaip suderinti skirtingą aprangą? Mes mėgstame miksuoti ir derinti savo siūlomus vaikiškus rūbus ir jūs taip pat tai pamėgsite.   Čia rasite puikių idėjų, kaip sukurti skirtingus įvaizdžius - ir naujagimiui, ir paaugliui. Išbandykite!

PO.P Stilius

MES STENGIAMĖS GAMINTI GERIAUSIUS PASAULYJE VAIKIŠKUS DRABUŽIUS

Polarn O. Pyret tai reiškia gražesnius rūbus ir lengvesnį gyvenimą. Kokybiški, nenusidėvintys drabužiai, kurie perduodami iš kartos į kartą, brolio seseriai. Mums svarbiausia yra tai, kas geriausia vaikams, siekiant šio tikslo savaime išsisprendžia socialinės bei aplinkos saugojimo atsakomybės. Kas geriausiai tinka vaikams tas geriausia ir suaugusiems.


Nuo to laiko, kai buvo pagaminti pirmi juostuoti marškinėliai mūsų koncepcija nepasikeitė: vaikams reikalingi drabužėliai, kuriuos apsirengus patogu žaisti. Drabužiai, kurie suteikia vaikams galimybę pasilikti vaikais.